MENÜ
Sepetim

İptal & İade & Değişim

İptal & İade & Değişim


Sipariş verdiğiniz ürünlerin faturası kesilip ,saat 15:00 dan sonra yurtiçi kargo şubesine teslim ediliyor.


Kargo çıktıktan sonra ödeme şeklinde değişlik yapılamıyor,adres değişikliği yapılabiliyor.

 

İade koşulları şu şekildedir;

 

*iade işlemi;sadece verilen siparişteki ürün ile alıcıya ulaşan ürünün aynı olmaması durumunda veya gönderici kaynaklı(üretim)hatası var ise para iade yapılmaktadır.


*keyfi iade işlemi yapılmamaktadır,bu durumlar dışında,ürün bize gönderirken oluşan kargo ücreti düşülerek , alıcıya alışveriş çeki tanımlanır,bu alışveriş çeki ile alıcı 90 gün içinde istediği bir ürünü alma hakkına sahiptir.


1. Siteden aldığım ürünlerin değişimini mağazadan yapabilir miyim ?


Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin değişimini 7 gün içerisinde mağazalarımızdan yapabilirsiniz.


Ürün değişimi için kesinlikle ürünün faturasıyla birlikte başvurulması, ürünün kullanılmamış olması ve size ulaştığı şekilde tüm aksesuarları ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.


2. Değişimi hangi adrese göndereceğim ?


İade ve değişim adresimiz: Köşk Mah. Çadır Sokak No:9/A 38030 Melikgazi/Kayseri


3. Değişim sürem doldu ne yapabilirim ?


Mesafeli satış sözleşmesine göre internetten veya mobil hatlar üzerinden satın alınan bir ürünü değişim yapma süresi 15 gündür. 7 gün içerisinde değişim talebinizi bildirmeniz zorunludur. Sonraki 7 gün içinde değişim işleminizi yapmanız gerekir.


4. Değişim kargo masrafları kimin tarafından ödenecek ?


Ürünlerinizi anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo ile ücretli bir gönderim yapabilirsiniz.


Anlaşmalı kargo firmalarımız dışında farklı kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmamaktadır.


Teslim alınmayan gönderileriniz, ilgili kargo firması tarafından kargo masraflarını göndericiye fatura ederek tekrar size teslim edecektir. Farklı ünvanlar ile anlaşmamız dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.


5. Değişimi nasıl yaparız ?


• Öncelikle ürünün kesinlikle kullanılmamış ve yeniden satılabilirliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.


• Adınıza düzenlenmiş faturanın arkasını doldurarak yurtiçi kargo (başka kargo ile gönderilen ürünlerde mesuliyet kabul etmiyoruz.) İle 15 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişimi istediğiniz ürün stoklarımızda varsa ürün depomuza girdikten sonra 1-3 iş günü içerisinde çıkışı yapılacaktır. Ürün stokta yok ise atölyemize üretim sürecine girecektir ve bu duruma bağlı olarak 3-7 iş günü içerisinde teslimatı sağlanacaktır.


• Değişimlerde kargo ücreti gönderen kişi yani sizin tarafınızdan ödenerek gönderilmelidir, aksi taktirde kargonuz kabul edilmemektedir.